samsara3nirvana
26.08.11. B-day party; 1-ви моминско парти; 2-ри релакс и репетиция; 3-ти сватбата! 4-ти завръщане у дома за няколко дни; 7-ми party time! (happy) (party)
sown
След дюнера и колата е време за пълен смазващ релакс! Пет дена почивам и пак няма да ми стигнат за почивка... Мрън
BlueDragon
О да, Отново 100 кила и работата е релакс.. ;д
theheaven
В среднощното хранене е истината.
gogata2427
ндааа.дааа.звъннах за две вили по балканите,цените ни устройват,едната е свободна на 20-ти,а другата на 23-24-ти.Ще си направя един хубав релакс преди даскало.
wavelet
Искате ли да преобразите спалнята си в най-доброто местенце за почивка и отдих? Е, сатененото спално бельо може да ви помогне да релаксирате и да си починете.
http://blog.gloria.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B5%...0%BB
sanoholistic
Тае бо в Перник I Санохолистик център www.sanoholistic.com / 089 880 49 55 www.facebook.com/sanoholistic Релакс център в гр.Перник - масажи, йога, тае бо, народ
http://www.youtube.com/watch?v=a3MYCv2MYg4
sanoholistic
Йога в Перник I Санохолистик център www.sanoholistic.com / 089 880 49 55 www.facebook.com/sanoholistic Релакс център в гр.Перник - масажи, йога, тае бо и още...
http://www.youtube.com/watch?v=Jgjd6hLGy_8
gogata2427
айляк mode - turned On !! тия дни трябва да релаксирам по водните басейнчета.. :]