Търсене на постове: #релакс

доц. д-р Любима Йорданова
Jordanova
Едно изключително приятно клипче за релакс с мелодия от мюзикъла "Парижката Света Богородица" - Belle. Чуйте я. За настроение в делника.
BE PREPARED!
coolpuppy
Ммм приключих работа... до сега релаксирах.. идва време да се приготвям за вечерта ^^
Наси
nveselinov
Егати проливния дъжд :) обаче е готин звука, много е приятно. И със комбинация на леко отворен прозорец и релаксираща музика..... :)
bekyarov
върнах се от фитнеса и сега релакс + филмче :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Прибрах се от вила, отпразнувах рд-то си и имения ден на една мацка. Беше супер сега ще релаксна и ще излезна :) Няхх няхх :)
Анелия
Anellya
Написахме имейлите до колегите и сега ще се отпусна малко, ще хапна супичка и ще релаксирам, че ме чака много работа без почивка.
-=*****=-
mitternacht
което ме подсеща, че на МЪЖА му трябва една хубава бира (ако може- две) приятна, уютна дупка (клубче) и хууууубава релаксираща музика.
Стоян Николов
amigo
@Ramzes4o хареса ми на мен :d Релаксиращ е :)
Юлиян
yuliyan
Варна - София, малко релакс и чист въздух за през уикенда, lal!
bekyarov
Направих си тренировката сега филмче и релакс! :)
mpetrov
Мартин Петров Blog. Как да релаксирам? http://bit.ly/bi9OwS
Danny
Breezy
Връщам се от тренировки и дебати. Сега ще релаксирам с някоя игрица, ще дооправя един блог и после ще излеза навън с приятели!
Danny
Breezy
След малко ще си хвърля един релаксиращ душ и ще се приготвям за сън. В последно време се изтощавам до последно и сутрин не мога да стана.
BE PREPARED!
coolpuppy
Чувствам се тотално релаксирала, тотално изтрещяла и не знам какво искам вече..
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата