Jordanova
Едно изключително приятно клипче за релакс с мелодия от мюзикъла "Парижката Света Богородица" - Belle. Чуйте я. За настроение в делника.
coolpuppy
Ммм приключих работа... до сега релаксирах.. идва време да се приготвям за вечерта ^^
Anellya
Написахме имейлите до колегите и сега ще се отпусна малко, ще хапна супичка и ще релаксирам, че ме чака много работа без почивка.
mitternacht
което ме подсеща, че на МЪЖА му трябва една хубава бира (ако може- две) приятна, уютна дупка (клубче) и хууууубава релаксираща музика.
yuliyan
Варна - София, малко релакс и чист въздух за през уикенда, lal!
Breezy
Връщам се от тренировки и дебати. Сега ще релаксирам с някоя игрица, ще дооправя един блог и после ще излеза навън с приятели!
Breezy
След малко ще си хвърля един релаксиращ душ и ще се приготвям за сън. В последно време се изтощавам до последно и сутрин не мога да стана.
coolpuppy
Чувствам се тотално релаксирала, тотално изтрещяла и не знам какво искам вече..