Bobdweller
Утре (днес) сутринта ми е последния изпит от сесията, а аз не съм пипнал. Седя, гледам Приятели и чакам да стане 3 часа, за да чуя новите песни на Celldweller.
Rx-Ende
Абе, навремето хейта тук беше по, хм, невинен. Уатс гоин он?
specter
На стопа също чух и една приказка, за която не се бях сещал скоро, но е много вярна - „ Няма ненаказано добро! “.
spaceman90
s 24 karatova usmivka az ruliram vsqka mivka!
gg04
Не му върви на Рууд Гулит като треньор. На руснаците пък явно не им харесва фактът, че в кавказките отбори се наливат толкова много пари.
http://www.gazeta.ru/news/lastnews/2011/06/14/n_1883117.shtml
joronedelchev
Дали Chrome-лаптопите на Google (засега от Samsung и Acer) ще доведат до смъртта на Уиндоус и останалите ОС от класически тип?
http://www.amazon.com/gp/product/B004Z6NWAU/ref=s9_al_bw_ir02?pf_rd_m...3011
notexist
На Ал Бънди някой му крадеше чорапите... на мен ми крадат бельото! Мистерията с изчезващите прашки продължава...
blacksnoopy
Толко ме беше яд постфактум, че не се запознах с тази словенка (в средата с чорапогащника) преди две години. Сега ще ги видим ^^
Успех!
Jun 28 2011, 01:25Благодаря!
Jun 28 2011, 01:27А мен това не ме притеснява изобщо. Обаче си остава факта, че няма да взема изпита.
Jun 28 2011, 01:52