blacksnoopy
Фактор - Приятели. Една от 2те ми любими бг рок песни
podmatrix
@Method-X дааам. Този факт се знае още от времето на първобитните, но те са имали пророчество, че ще се появи нещо толкова нагло и отвратително!!!
blacksnoopy
Пуснах БНТ1 и попаднах на Фактор, които пееха Приятели