Търсене на постове: #филм

Леприкон
ZzZaPyr
Цял ден гледам филми на Martin Lawrance. нямам сили да се смея вече ;D. След малко почвам Will Smith филмография :D
---------
NetCutter
Hancock е забавен в началото(напомня ми на хаус), после става ревлив и накрая завършва ревливо...тъпи американци...винаги ги развалят филмите с потенциал :(
Петър Илиев
pesho
Reminder: В Неделя 22:00 да гледам по Foxlife филма с ония дето уж бил опрашил сестра си. Голям смях е, ако е същия за който се сещам.
Александър
aftercollabz
Ем викам си ей ся вече ше рева ама не стана лесно и се наложи да си пускам депресиращи филми и песни. :)
Стефан Митев
1219953552698866.jpg Rx-Ende
Хубав филм беше. Добър за размисли върху нивото на себеопознание
Angelo
Гледах супер тъп филм! Казва се Postal ако случайно някой друг иска да се излъже да го гледа.
шУс!
notexist
изчезвам да гледам филмчиии... после пак ида :Р :)
шУс!
notexist
@hippers ха честито ти! кога ще ме почерпиш с един филм :Р
NQKOI
A123
моля виииии--дайте някой приличен филм за гледане ,че вече от скука ще направя някоя глупост :D
Sofia
Вече не мога да гледам филми, в които има любов. Не мога да чета книги, в които има любов. Мразя човека, който ми взе това. Или сама си го отнех? Пак мразя!
NQKOI
A123
предложете някое хубаво филмче за гледане pls
BeautifuLDisasteR
@Mariyan ачи аз много съм си намислила ама ги няма търся някой наистина запомнящ се филм който да не съм гледала трудна работа
Mariyan
@BeautifuLDisasteR, нещо няма хубави филми. Аз си оттърсих..
BeautifuLDisasteR
кажете някой хубав филм че се изчерпах вече
BeautifuLDisasteR
днес гледах черният рицар на киното супер готин филм.....направо супер
Страница: 436 437 438 439 440

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата