pacopetkov
От НАСА са потвърдили, че вечерта на 21 декември 2012 г. небето ще почернее. Астрономически феномен известен, още като "нощ".
nexus
Идва малко почивка,а тъкмо утре пристига лаптопа и ще се забавлявам с едно топло кафе сутринта !
pacopetkov
В Австралия са живи, 3 часа т 21.12
kanibali
Следете краят на света онлайн, днес на 20.12.2012г. срещу 21.12.2012г. сайта ufoport.com ще публикува през цялата нощ последните събития покрай "Краят на света"
http://ufoport.com/%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D...%BD/
eddy
послойна топография (хах) на съдържанието в куфара ми, пфф... когато се лишаваш от дрехи, заради едни учебници
arkaimcho
Като проверих профилът на Питър Джаксън в IMDB видях че следващите две части ще излязат през 2013 и 2014.
SaTaSi
Айде лека от мен, отивам да нунам, че утре ще е тежък ден пък и без това не съм в настроение .....
belushka20
Днес подписах на Number one фенката си един от любимите й епизоди. Милата си го беше разпечатала за да й го разпиша.. I feel so proud и ще се завърнем!
tedo92
някой ден, когато съм на 43, ще си имам домашен таралеж, грамофон с USB и хич няма да ми пука, че ще живея сам на таванско, щото кактусът ми ще се казва Жоспен.
joronedelchev
14 милиона ще хвърли държавата, за да задоволи напъните на БСП да участва в политическия живот. Браво.
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/12/19/1972619_referendumut_shte_s...eva/
joronedelchev
"Хобит" е жесток, Питър Джаксън е велик, а за прословутото HFR 3D ще пиша по-подробно. Като цяло - по-скоро разочарование.