Търсене на постове: #ще

Plamen Petkov
pacopetkov
От НАСА са потвърдили, че вечерта на 21 декември 2012 г. небето ще почернее. Астрономически феномен известен, още като "нощ".
Стелиан
nexus
Идва малко почивка,а тъкмо утре пристига лаптопа и ще се забавлявам с едно топло кафе сутринта !
Plamen Petkov
pacopetkov
В Австралия са живи, 3 часа т 21.12
kanibali
kanibali
Следете краят на света онлайн, днес на 20.12.2012г. срещу 21.12.2012г. сайта ufoport.com ще публикува през цялата нощ последните събития покрай "Краят на света"
http://ufoport.com/%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D...%BD/
hurmaqny
"Ще те обичам до края на света." - каза ми. Как по-точно трябва да се чувствам от това? :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
IMG_7841.jpg eddy
послойна топография (хах) на съдържанието в куфара ми, пфф... когато се лишаваш от дрехи, заради едни учебници
Joro Ivanov
arkaimcho
Като проверих профилът на Питър Джаксън в IMDB видях че следващите две части ще излязат през 2013 и 2014.
шУс!
notexist
@tedo92 Дюд, аватара ти! :о
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Айде лека от мен, отивам да нунам, че утре ще е тежък ден пък и без това не съм в настроение .....
Fluxy
IMG_4863.JPG belushka20
Днес подписах на Number one фенката си един от любимите й епизоди. Милата си го беше разпечатала за да й го разпиша.. I feel so proud и ще се завърнем!
Теодор Георгиев
tedo92
някой ден, когато съм на 43, ще си имам домашен таралеж, грамофон с USB и хич няма да ми пука, че ще живея сам на таванско, щото кактусът ми ще се казва Жоспен.
-=*****=-
mitternacht
За пръв път от дооста време срещнах жена, за която бих се оженил още утре и бих прекарал живота си с нея. Е, тя пък на свой ред ще се омъжва скоро :) Ирония.
Георги Неделчев
joronedelchev
14 милиона ще хвърли държавата, за да задоволи напъните на БСП да участва в политическия живот. Браво.
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/12/19/1972619_referendumut_shte_s...eva/
Мартин Маринов
featured31@wdd2x.jpg podmatrix
Instagram’s suicide note?
http://www.webdesignerdepot.com/2012/12/instagrams-suicide-note/
Георги Неделчев
joronedelchev
"Хобит" е жесток, Питър Джаксън е велик, а за прословутото HFR 3D ще пиша по-подробно. Като цяло - по-скоро разочарование.
Страница: 284 285 286 287 288

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата