mitternacht
Мотото на тази сутрин- "Повече няма да пия!"
Snooby
Тъкмо си мислех, че тая вечер ще е яка и бивашата ми се обади. Fuck this shit. Традицията не изневери и този път 8-ми винаги е преебан.
t0m3kk
Дали ако си платя google apps, ще имам пълнофункционален google account?
LoveCappuchino
водя адски нездравословен начин на хранене,пфу .
belushka20
Почвам си колекционирам снимки на мъжете от едното и да почвам да ги търся че са много 'убави!
notexist
Банани с пижами, Б1 или Б2 е по пиян?
http://imgur.com/6kXVp
Snooby
Ще спомена вълшебната заклинателна думичка и ще започна изпълнението на ритуала... БИРА!!! XD
Аз пък се чудя дали да не си налея още винце
Dec 09 2012, 16:15Повече няма да пия...
Dec 09 2012, 17:50толкова гадно уиски
Dec 09 2012, 17:51