mitternacht
Излезе Battleshit... двд рип... нападай, народе! :Д
aviatrix
стискайте палци да не мигне тока , ще ъпдейтвам биос
eMkyyy
Как може да е 12 градуса е ... май ще пускам парното.
_e7
Двама руснаци стоят пред магазин и спорят:
- Този път ще вземем две.
- Как две, бе - оня ден взехме две и не ни стигнаха. Вземаме три.
gg04
Операционната система на Mozilla едва ли ще се наложи, но е хубаво, че опитват.
http://www.capital.bg/biznes/tehnologii_i_nauka/2012/08/01/...menu
Nona
Още 3 дни и изчОзвам за Мадрид. Време беше да си размърдам задника нанякъде. :о *гепи*
notexist
Новия сезон на Хранилището ще да е мега сериозния! :Д love it.
joronedelchev
Новата поща на Microsoft - Outlook, не изглежда никак зле, но чак да го обявяват за потенциален конкурент и убиец на Gmail... прибързано и пресилено е.
Sinbg
В търсене на формулата на перфектната почивка, в мечти как ще излезем в летен отпуск, екипът на Sin.bg попаднахме на златните правила, които ще помогнат на всек
http://sin.bg/idealnata-liatna-pochivka
blacksnoopy
Айде, ожених се днес, хах
notexist
А да, забравих да кажа - Майната ви! На мен ми е кеф и ще ви правя мръсно.
oще преди месец някъде го имаше на двдрип ама филма е тъп :Д
Aug 02 2012, 22:08ъм... нормално
и все пак (уви) мазохистично- мисля да го изгледам 
Aug 02 2012, 22:10btw http://zamunda.net/details.php?id=319186&hit=1
Aug 03 2012, 19:49
)) баси късмета
Иначе... бих казал... че е една кино-чекийка и нищо повече, освен ако не се приема като някакъв вид дебилна комедия
)
Aug 03 2012, 20:01xD да по-скоро второто...
Aug 04 2012, 00:54