spaceman90
Звънаха ми да ме питат дали все още искам да съм доброволец на Spirit-a...Duhh,SURE!
notexist
А още веднъж не можа ли да го постне :-D
t0m3kk
Влизам в дискотеката и сядам на бара а до мен едно красиво маце! -Какво ще пиеш??? питам я аз. Тя ме поглежда отгоре до долу и ми отговаря... -ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ!
yuliyan
Nexus 7 - направо лети! Супер е машинката
bekyarov
3 дена по баирите, връх Ботев покорен, киснене в Бяла река и много драми в БДЖ-то и не на последно място - краката стопени от ходене
AppleFan
iOS 6: App Store Не Изисква Парола, За Да Свалите Безплатен App
http://www.myapplebg.com/2012/07/ios-6-app-store-app.html
ReXTaN
Оставам тук, оставам тук! Но чак след 3 години. :S
@nemesys Много
Аз ще съм там, де. Щe правя specter@endo23 среща, ако съвсем никой няма. 
Jul 26 2012, 00:44@nemesys нищо не ми казаха относно позицията,ама аз бях писал backstage,стюард или гид на музикантите
Jul 26 2012, 09:05охааа, гид на музикантите.. виждам се как обеснявам на Бъста, че мога да рапирам по-бързо от него 8)
Jul 26 2012, 10:16Ехее, гид е яко.. Догодина може да се пробвам
Jul 26 2012, 12:52или ще доставяш дрогата
може да си духач или ддз
помисли преди да приемеш хеАхеАХ
Jul 26 2012, 18:20