lemondrop
ако и тази нощ луната е същата, ще почина. :х
dandelion
Говорим за 80 000 студента и България няма организация, която да предоставя статистика... Е като ми трябва инфото какво правя? От дължава в държава ли да звъня?
http://www.segabg.com/article.php?sid=2009071100040000303
lemondrop
защо да чистим, ако иначе ни е удобно? ;с
t0m3kk
Булката ми подари 20 гр. сребърен медал на Св. Георги, като в края е позлатен... Супер много ме зарадва и изненада с избора си!
blacksnoopy
Замислям се за Galaxy Nexus, че ще ми е нужен нов апарат, а цената му е добра в момента. Споделете някой минус на модела :?
http://smartphone.bg/smartphones-samsung-samsung_galaxy-sam...exus
coolpuppy
Имам луда съседка пред блока, която е пуснала химна и крещи като идиот, че някой не й е дал почивка днес от 2 до 4 да спи.. и понеже утре е денят на..
tedo92
Някакви неща си плачат за промяна. Като за начало май отново ще опитам извество време без "най-голЕмата социална мрежа"...
aviatrix
само още 15 мин и ще си легна и ще спа под звука на хубавия дъждец.
@dandelion, тамън щях да те питам кога ще ме поканиш да ти дойда на гости и ти ще се изнасяш... Е може и в Дубай да ме поканиш
May 07 2012, 08:18а и мерси, че си се сетила все пак (bow)
May 07 2012, 08:19ехаа, какво ще правиш в Дубай?
May 07 2012, 19:12Ще продавам плодове и зеленчуци
Само че по 1000 тона на седмица
Аз ще съм мениджъра на още несъздадения бизнес - филиял на компанията в която работя 
May 07 2012, 19:16звучи много екзотично, като се преместиш да качиш снимки от новия crib
May 07 2012, 20:18