Търсене на постове: #ще

Еми Окснитси
panorama.jpg dandelion
@t0m3kk, преди време ти бях обещала снимка на новото си вкъщи (старата бирария) и сега успях с някаква нескопосана телефонска програма да направя панорама..тада
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Колко е странно да си сама вкъщи и майка ти да ти пише по скайп .. Все едно не живее при теб. Е скоро ще е така ... :)
майка ти
disappointed
Моментът, в който си прекарал известно време сред приятни и интелигентни хора, но трябва да се забиеш по принуда за час при хора, които са другата крайност
SwEet_AnGeL
019045340-big.jpg siss1121
'Дяволското гьрло'
ейми понд
lemondrop
ако и тази нощ луната е същата, ще почина. :х
Еми Окснитси
dandelion
Говорим за 80 000 студента и България няма организация, която да предоставя статистика... Е като ми трябва инфото какво правя? От дължава в държава ли да звъня?
http://www.segabg.com/article.php?sid=2009071100040000303
ейми понд
lemondrop
защо да чистим, ако иначе ни е удобно? ;с
Георги Цветанов
392522_3612308200027_1643450796_2849172_2108014022_n.jpg t0m3kk
Булката ми подари 20 гр. сребърен медал на Св. Георги, като в края е позлатен... Супер много ме зарадва и изненада с избора си!
Snoopy
samsung_galaxy_nexus.jpg blacksnoopy
Замислям се за Galaxy Nexus, че ще ми е нужен нов апарат, а цената му е добра в момента. Споделете някой минус на модела :?
http://smartphone.bg/smartphones-samsung-samsung_galaxy-sam...exus
BE PREPARED!
coolpuppy
Имам луда съседка пред блока, която е пуснала химна и крещи като идиот, че някой не й е дал почивка днес от 2 до 4 да спи.. и понеже утре е денят на..
Теодор Георгиев
tedo92
Някакви неща си плачат за промяна. Като за начало май отново ще опитам извество време без "най-голЕмата социална мрежа"...
Нико Митов
mordebest.PNG Ethernet
God like!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
само още 15 мин и ще си легна и ще спа под звука на хубавия дъждец.
Боби
Bobdweller
Ох, как ме мързи днес. След няколко часа трябва да тръгвам за работа, искам да си правя кашкавал пане с пържени картофи, а още седя по гащи пред компютъра.
-=*****=-
Capture.PNG mitternacht
Тоя, ама ще го махам
Страница: 407 408 409 410 411

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата