mitternacht
Много, много обичам, когато ми пише жена, от която искам да прочета каквото и да било.
coolpuppy
Почивката ни е към своят край.. ;/ Чао Панагюрище, чао спокойни дни!
nemesys
Егати дали е много странно като обикалям аптеките и търся вазелин :?
specter
Започвам да си мисля за поръчка на Diablo 3 ... нищо, че напоследък нямам никакво време за такива неща...
isubr
Съгласно конвенцията MARPOL всички кораби пускащи котва в пристанище трябва да бъдат пречиствани.
http://xn----7sbbfocsdca2aydrpshkcg0gg.com/%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D...html
t0m3kk
Утре ще е дербито... Ако бием това може би ще значи 20-та титла... Ако ли не то тогава интригата започва в края на сезона... :]
blacksnoopy
Exynos 4 Quad vs Tegra 3 vs Snapdragon vs OMAP4
notexist
трябва да напиша статийка за това филмче. но не знам колко ще е компетентна.
aviatrix
а погледна ли , не ще отделя поглед ни за миг.
ahahahaha
Apr 30 2012, 23:16ok 25 m sf
малее че съм дърт
Apr 30 2012, 23:1719 m rs
Apr 30 2012, 23:2019 f sf
May 01 2012, 01:0018 f kz, dobavi me v skype da ti pratQ pic4encaAa - sexy_pantofka_love_kz_party_hard_f_18_kifla_sym_i_kvo
May 01 2012, 10:38