_e7
защо като пийна малко не мирясвам докато не се напия и/или не изпия целия алкохол вкъщи
Bobdweller
Всеки ден вървя доста време пеша до работа. Ако и вие вървите пеша, имате смартфон и обичате природата, то идеята за Walk2Help най-вероятно много ще ви допадне.
http://bg.walk2help.com/
blacksnoopy
Все още ни е в бета софтуерчето
yuliyan
Затаковам npp, минавам на sublime.
t0m3kk
Де'а... в петък след обяд са пуснали транзакцията в Германия и все още парите не са при мен... Ще кажеш, че милиарди ми превеждат...
joronedelchev
Повечето фенове на Кунева я подкрепят само защото е алтернатива на Борисов. Но ако ги питаш за някакви конкретни нейни качества, силно ще се затруднят...
disappointed
Мисля, че се пристрастявам към разпращането на малки симпатични кутийки с още по-симпатични нещица на симпатични хора. Дали има такава болест?
dandelion
Хубава да е неделята, хубава.. ама колко да е хубава... пак понеделник се задава...
rups
Някой може ли да ме светне каква е разликата на ipod 4g от предишните g-та
NjoYko
Слушайте вашето любимо радио Fresh онлайн! Радио Fresh е радио номер една в България. Изберете радио Fresh още сега и се насладете на хубавата музика
http://xn----7sbbqucmpdfju.com/радио-fresh-онлайн
ra4koslaf
Сайтът на ПРОМЕД ЕООД, дистрибутор за Хасково и региона на медицинска апаратура и консумативи. Този сайт е мое творение. Скоро ще имат и онлайн магазин.
http://promed-bg.com/
ra4koslaf
Моят блог, в който ще драскам от време на време по нещо за моите размисли и страсти
http://raychevbg.com/
На спускането ли? Аз вчера се спуснах по успоредна (Раковска) и стигнах ~36. Добре че хванах долу зелен сфетофар, че не знам как щех да спрем
Apr 23 2012, 16:14Аз там около 60
Малко е страшничко 
Apr 23 2012, 16:22Е как 60 бе, не е ли много. То аз по GPS данните гледам, има разминавания по принцип, може и повече да съм вдигнал.
Apr 23 2012, 16:33То и на В.Левски е по-дълго спускането де
Apr 23 2012, 16:33Хаха, да, малко послъгва GPS-a, ама няма ядове.
Apr 23 2012, 17:59