blacksnoopy
Изкарах 3+ на логическото програмиране, което е добре. С петицата от предишния път имам общо над 4 и ще бъда допуснат само до тест, а не изпит
AppleFan
Нови iMac с Core i5 и Core i7 Процесори, ще Разтърсят Магазините през Юни или Юли. [Слух]
http://www.myapplebg.com/2012/04/imac-core-i5-core-i7.html
gogata2427
Нещо,което и аз определям като грозно ! Да не я ядосаш тая жена !
engise
Едвам гледам ... въобще не ми е добре, а трябва да стоя поне още ~4 часа на работа :X
joronedelchev
Днес послучай рождения ми ден Нексуса получи ъпдейт до 4.0.4. Много е добре положението, да.
Sinbg
Виж едни от най-запомнящите се визии на певицата Анелия в черно и се вдъхнови за следващия си тоалет заедно със Sin.bg Звездата на „Пайнер” Анелия ще срещнем ви
http://sin.bg/moda-s-anelia-vdahnovenia-v-cherno
blacksnoopy
Са какво, в неделя ще поркаме ли, че съм жъден?
notexist
Още една моя приятелка се сгодила...
alex95
squidview на едно crt, закачено на машина, ssh-ната към рутера в училище. net spy mode = on. Извод: всички се ровят в facebook, miniclip, 9gag по време на час ;