eagle
load average: 467.56, 645.82, 859.35 - има и такива моменти. : )
dandelion
Няма ли как да не е 42 градуса 6 вечерта..
blacksnoopy
Ултрамаратонец-фотограф + 7 дни в чужбина = много багаж
dandelion
Да се обоснова защо ми е студено в Европа всички сезони ... Това е нормален ден, с дълги дънки, риза и сако съм
puhi02
Opp Im back. ;D ;p Let see what happenin here?! Ima li vse o6te nqkoi tyk??
eMkyyy
Почнах да си upgrade стария iPhone 4 от 4.1.2 to 6.1.3 и като се зачетах в съобщенията с бившата ми стана жал да затрия всичко.
eddy
пФфф, днес ще ми вадят зъбчето и съм в страдание, ама е за добро.... :о
joronedelchev
За Чарли Шийн и отчаяните му съпруги: в обновения мъжки сайт Nomer69.net
https://nomer69.net/2013/10/14/rules/
heu hue hue
на машината на едно23 е 0.09,0.14,0.12
Jun 29 2016, 22:02Моя си е грешката. Пуснах един проце, който стартира 6000 child-а едновременно, защото не ги бях разпределил в time таблицата.
Jun 29 2016, 22:03