pacopetkov
Велик Григор на полуфинал на Уимбълдън!
aviatrix
welcome to the new server!
mitternacht
Защо не спите? Утре (днес) не сте ли на работа/даскало ? *въпрос на нощта*
nemesys
от 10 дена съм в Ирландия и вече съм качил повече игри от колкото за последните 10 години заедно-верно, че и повечето са на толкова години но пък са си класики
notexist
Твааа.. фейса не е онлайн.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphoto...6969_n.jpg
Jul 02 2014, 19:03