от половин час чета само за да разбера накрая,че са всякакви рандъм неща+споменаване на студентските тройки, в които @tedo92 беше неволен участник в гимназията.
o.O това е ужасно малко.. през делничните дни обик спя по 11 часа, а през уикенда 7 часа. Като това важи само за единия ден тъй като тогава тичам сутрин.
Още няколкостотин кила и ще го настигна ;д
Mar 25 2014, 23:57Като моята няма ли да си вземеш?
Mar 26 2014, 00:07Нем.
Mar 26 2014, 00:11
Mar 26 2014, 00:11https://www.youtube.com/watch?v=kdOPBP9vuZA
Mar 26 2014, 00:28