belushka20
Нещо което си цъках вчера в парка и си го цъках цяла вечер в едни приятели и днеска си го завърших ^_^
mitternacht
Католическите като доста различни от нашите...
blacksnoopy
Айде и аз си взех едно IPS-че за 220 пари - LG 22EA53VQ-P
_e7
Някой ще ми услужи ли с готов проект, за да получа 6 в училище?
mitternacht
Мамито и дееебаааа една как ме прееба с оценката, трябваше да ми пише 6, а тя ми писа 5.... това преди месеци ама сега ще ме прецака... ъх
Bobdweller
Apple, ебал съм ви майката. Почвам да събирам пари за Walkman отново. Писна ми от тъпотии вече с "новия" iPod...
http://media.tumblr.com/tumblr_lw16aa5eFB1qcysa6.jpg
May 06 2013, 19:31споко е, сис ще те вземе, аз по женско не си падам
May 06 2013, 19:34Хахахах
Имаш хубава приятелка
харесва ми. Направо бих я пробвала @fuckthis Ами Бела това е положението
накрая ще мина на другия бряг 
May 06 2013, 19:35Тука взе да става хард много, напускам
May 06 2013, 19:45И аз
May 06 2013, 19:49