Тия ми ти огромни регали с вино, твърд, бира... аууу... ако има къде да се намери бих ти препоръчал Tatratea, като с най-голям процент си се пие трудничко
"@_e7 13 Dec 11 Прибирам се от даскало в 6:15, пускам да играя skyrim уж за десетина минути и внезапно часовника показва 1:15. SCUMBAG TIME #FML" по twitter
Егати, играл съм skyrim през 2011? Преди 2 години? Помня всичко, сякаш беше вчера. Обаче факт е, че тогава беше преди да започна да ходя с бившата. 'Гати, колко
Всъщност - възмутен съм. Ако тва бях аз, охраната щеше да ми счупи минимум 2 крака и една ръка! Не на половата дискриминация в дискотеките!!!!!
Mar 28 2013, 23:41Тази сервира в едно кафене до университета
Mar 29 2013, 00:43И все пак @blacksnoopy +1
Mar 29 2013, 00:43https://www.facebook.com/photo.php?v=550603528313119
Mar 29 2013, 12:46По-интересното е, че хора с умствен багаж на стоножка коментират колко е prosta. Цитирам: "ДА ЖИВЕЕ ПРОСТУТИЯТА...!!!!"... Oh the irony
Mar 29 2013, 14:04