bgdn
Току-що Nokia беше уволнена със заповед 7.52 от M$. Сега ще чакат продажбите на Win8 телефони да ги измъкнат...
bgdn
Току-що MSFT закопаха NOK - "Current Lumia Phones Will Not Get Upgraded to Windows Phone 8" само до някакъв Win7.8
mudisoft
не ми се живее в апартамент пък :/
bgdn
That awkward moment when Steve Ballmer introduces the Microsoft Surface and someone tells him the iPad came out 2 years ago.
joronedelchev
И така - таблетът на Майкрософт. Бай бай, айпад, или какво? Видеото направено много добре.
http://www.microsoft.com/surface/en/us/default.aspx
joronedelchev
Моника Гаджанова от Гърция - новините на ТВ7 стават все по-добри.
blacksnoopy
Отивам да си сготвя нещо, демек сандвичи
http://pandodaily.com/2012/06/16/rip-nokia-1965-2014/
Jun 21 2012, 01:58оф само спекулации , те и майкрософт уж щяха да фалират след виста ама така като гледам не са ...
Jun 21 2012, 02:10Няма спекилации Ники, сега би ли си купил flagship Lumia за който има мулти милионна рекламна кампания?
Jun 21 2012, 02:23Йеп, бих. Защото телефона е супер. И не забравяй че мс наля 1 милиард в нокиа
Jun 21 2012, 02:45