alex95
[=====>...............] recovery = 25.8% (378379392/1462766336) finish=570.8min speed=31656K/sec
hurmaqny
Трябва да си записвам нещата, които не ми харесват в Windows 7. Списъкът ще е дълъг.
pacopetkov
Пилета бият прасета, брат - по ТВ7
krAsInkA
Ооо стига де, днес всички само за това земетресение говорят, само аз ли не съм го усетила?
hurmaqny
Ей, събудихте всичкото edno23...
mitternacht
В Плевенско усетено за около 2 секунди... Епицентъра в Южна ли е?