Търсене на постове: #7

Алекс
alex95
[=====>...............] recovery = 25.8% (378379392/1462766336) finish=570.8min speed=31656K/sec
hurmaqny
Трябва да си записвам нещата, които не ми харесват в Windows 7. Списъкът ще е дълъг.
-=*****=-
mitternacht
Като че ли финала на 7ми сезон ми беше по-епичен от финала на финала на Хаус :)
Plamen Petkov
pacopetkov
Пилета бият прасета, брат - по ТВ7
Георги Неделчев
joronedelchev
ЦСКА май не са си пили допинга този път.
hurmaqny
Dear Windows 7, не ти вярвам и не те харесвам. :D
Красимира Петрова
krAsInkA
Ооо стига де, днес всички само за това земетресение говорят, само аз ли не съм го усетила?
Нико Митов
Ethernet
@axel блазе ти, аз си бих главата в дъската на леглото при първия трус :D btw и аз съм на 7-мия етаж
M.K.
engise
Удари ни земетръс от 5.8 по скалата на Рихтер и обявихме бедствено положение ... интересно ми е какво ли ще стане ако беше 7 или 8 по скалата на Рихтер :D
Plamen Petkov
pacopetkov
След силният трус, усетих още поне 7, няма да се спи май :)
hurmaqny
Ей, събудихте всичкото edno23...
-=*****=-
mitternacht
В Плевенско усетено за около 2 секунди... Епицентъра в Южна ли е?
Алекс
alex95
Shit :) May 21 21:47:20 vz2 kernel: raid1: Disk failure on sda3, disabling device. May 21 21:47:20 vz2 kernel: Operation continuing on 1 devices
Александър Сарандев
IMAG0590.jpg
alexander_abc
http://alexs.blog.bg/lichni-dnevnici/2012/05/...ore.957166
Георги Цветанов
t0m3kk
кат' за без спане след нощна смяна мисля, че 2,300 реда код ( + ) бива :) Ама колко още има :)
Страница: 122 123 124 125 126

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата