SaTaSi
Омръзна ми от несериозни хора. Тези с дивана бяха дали срок от 45дни. Още никаква информация няма и тя ми вика ми ще се забави. Парти без диван ще правим май.
mitternacht
Гледам на една приятелка (по-малка от мене) бебенцето вече пораснало и си мисля - "бахмааму, хората с деца, ше се пенсионират вече, пък аз...."
notexist
А фейса като ме върне 5/6 години назад и направо припадам...
не разбирам, ама ако е по-тъмен примерно или да може да се сменя цвета по желание в 1-2-3 варианта?
Oct 29 2015, 16:27Не съм много адвансд спрямо екстенжъни и прочее, но като css е напълно постижимо да има и dark темичка
Можеш ли да дадеш пример на сайт който е с подходяща светлост за теб?
Oct 29 2015, 16:29аз като не разбирам и не знам колко трудно може да е нещо, което звучи просто и колко лесно може да е нещо, което звучи сложно
Oct 29 2015, 17:05http://s8.postimg.org/l15yb7z0l/crunchy_dark_grey.png Такава разцветка някаква как ви изглежда?
Oct 29 2015, 17:06Oh yiss!
Oct 29 2015, 18:30