belushka20
Добре, тази жена е горе долу с моето телосложение (ГОРЕ ДОЛУ, имам малко по-малка гръд) ииии мисля че ми стана идол! Кристина Хендрикс <3
dandelion
Всички дизайнери и програмисти в офиса идват с къси гащета (над коляно къси),тениска и дълги чорапи със затворени обувки. Дизайнери в България, по-добри ли сте?
bgdn
Ибахти драмата за единия лъв...
mitternacht
70 години по-късно.... какъв красавец! Тигър....
tedo92
Окей, мисля, че определено ще опитам да намаля натовареността, тъй като този Monster, който съм започнал да пия, + кафето изобщо не ми действат добре.
blacksnoopy
Календарът за тази есен изведнъж стана много натоварен: Персенк 80 км, Прилеп 65 км, Будапеща 42 км, София 42 км, Истанбул 42 км. Кинти и здраве ще трябват
Ама не се плащат данъци и имаш 24 дни ваканция за годината (знам за САЩ това не е нормално) + платен 2way самолетен билет годишно до вкъщи
Aug 11 2015, 07:57@eMkyyy хахаха, ако си мислиш че така става то
Aug 11 2015, 10:05Знам ,че 100к се взимат чак след 5-тата година ама мечтите са хубаво нещо
.
Aug 11 2015, 17:05колко са чисто, след данъци. Защото май май шегата настрана ама тук нетото може да го взимаш на първа, втора година ако си добър
Aug 11 2015, 22:16Нз точно , но са някъде около 75-80к след данъците.Не съм ги смятал с точност ,но е в този диапазон.
Aug 11 2015, 22:35