_e7
lightbox, fancybox или нещо друго за галериЙ?
tsonchev
въпрос към дамите.Как се нарича този вид гримиране на очите? Освен по червенокоси,започнах да се оглеждам и по същите очни линии.А ме е срам да питам шизофрения
nacholibre
Някой да ми препоръча добър зъболекар в София?
Аз съм от 6 години и половина. Наистина времето си лети...
Mar 16 2015, 23:41Чшшшш, даже аз мога да мина за стар потребител
Mar 17 2015, 01:14Аз не разбирам защо мн хора изведнъж спират да влизат тук, като цяло няма някакви големи драми (или съм ги изпуснала )
Mar 17 2015, 20:51Може би просто им писва в даден момент или си намират някакво друго занимание, I dunno...
Mar 18 2015, 02:24аз съм от 2008, пък хората напускат, защото @aviatrix не оправя бъговете
Mar 18 2015, 02:56