mitternacht
Нямам кола, не умея да шофирам. Но обичам да гледам Top Gear заради чистия кеф от добрата кинематография. (вече има два епизода от новия сезон)
aviatrix
май рамта ми фейлва.. фуцк
bgdn
Чеклист: ✔ студена бира ✔ топла супа ✔ волумето на макс
bgdn
Имате ли Instagram? За един приятел питам...
_e7
изпратете ми смс, че ме обичате ♥
aviatrix
kjqguiwefHFEAhjk dfsakhj sdf knhj dsfnm dfsnm dvxnm,dvxnm sdfvhjksdafhjk;dsfahjk
notexist
Ай челъндж ю. Колко струвате според Уики ;д
http://zoopid.com/wiki
tedo92
А вашето име как е било сбърквано?
@_e7 пуснах едно .info ей-така за спорта... очарован съм от резултата...
Feb 05 2015, 15:25@tsonchev даааааааа
@bgdn а? 
Feb 05 2015, 15:29@_e7 http://goo.gl/PYGw9F.info
Feb 05 2015, 15:49@bgdn хах, не знаех, че така се вади статистиката в goo.gl!
Feb 05 2015, 20:14и аз, и аз, опитвах се да копи-пейстна id-то
Feb 05 2015, 20:38