Rx-Ende
Фатката е следната - 500 гиги - 3.99 УС Доляра. Терабайтче - 7.99 УС Доляра. Може и с биткойн! Налазвайте, едно!
https://www.pcloud.com/plans.html
dandelion
В Холандия като си върнеш пластмасовата бутилка в магазина и ти дават 10 цента. Наши българи какво направили ... Носят бутилки от България където не плащаме
mudisoft
днес обстановката ми беше макло крийпи
notexist
Още ееин такъв ден и си пускам предизвестието.
dilana
Не мога да се логна на лаптопа защото не иска да ми напише буквата О...
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
mitternacht
Преди малко имах BSOD на 7ца.... the fuck?! The fuck?!