Ducky
За добро утро. Понеже небето вече розовее и чувам от отворения прозорец как влака ми идва, а аз съм още в нас. (:
dandelion
Ще си купя кученце и ще я кръстя Алая. Защо? Ми защото алая puppy (i luh ya papi)
mitternacht
Печелили ли сте нещо от тото, лотария ор съмтин?
mitternacht
Колко гигабайта с порно имате?
notexist
Кучу с възпаление на панкреаса. Лекуване с глад. Никакви консерви и бисквити следващите дни. А после захранване с ориз.
Ethernet
3 дни излет - Супер. Прибирам се, компа неще да се включи. Ръчках кабелите. Тръгна. Хард диска изгоря. Емиии fuck. my. life.
mitternacht
Robocop става ли за едно гледане или съксва яко?
notexist
Спряха ми твитера, скърбя!
и аз съм свирил на Ди-Дже-Ри-Ду https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-p...3164_o.jpg
May 20 2014, 12:04Това е нещо божествено! Много искам да се науча! (:
May 20 2014, 17:40