War1an
Въпрос към всички от София: Кой интерен е по-добър net1 или mtel?
blacksnoopy
Ще стана и аз един стриймър като @Gothika47
notexist
И какво се предполага, че трябва да купя за подарък за 30 годишен юбилей :о никакви идеи нямам :/
Bobdweller
Честита нова година, приятели! Аз чета манга преди лягане. Вие как си прекарвате в първите часове на 2017?
mitternacht
Честита Нова Година, едно23! С'я да видим какъв цирк ще е 2017та!
aviatrix
Какво смятате да правите по-различно през 2017 за разлика от 2016?
blacksnoopy
О, утре ми пристига портативното китче
blacksnoopy
Реших да ъпна леко конфигурацията с Xeon E3-1230V5, 16GB DDR4, 256GB SSD и леко шумоизолираща кутия
aviatrix
друс друс друс... ще се друсам с автобус 7-8 часа
пет ле'а.
Jan 24 2017, 16:22http://www.supichka.com/files/images/712/liutenica_4.jpg
Jan 24 2017, 16:44