Nona
Нещо за спомен от Мадрид. :о
gogata2427
поредния ден с температури от рода на 38градуса на сянка...
aviatrix
OMGWTF! 3 таба с видео в хром ~1гб рам ! WTFCHROME!
hurmaqny
Геометрията ще ме погребе. И то скоро.
mitternacht
Излезе Battleshit... двд рип... нападай, народе! :Д
joronedelchev
Новата поща на Microsoft - Outlook, не изглежда никак зле, но чак да го обявяват за потенциален конкурент и убиец на Gmail... прибързано и пресилено е.
AppleFan
Доминацията на Apple Продължава : iPad държи 85% от използването на Web през таблети
http://www.myapplebg.com/2012/08/apple-ipad-85-web.html
coolpuppy
Едната ми колежка е голям пън.. Как може да стои 8 часа на един стол без да си говори с никой и без да прави нищо???
пак че не е "Минко", so close to disappointment...
Aug 06 2012, 20:53@Nona pics or it didn't happen!
Aug 06 2012, 21:41@Nona, може да го не го чета, но все пак забелязвам, че татуса ти е под цицата
Показа татуса, я дай ся цицата 
Aug 06 2012, 21:51@BUSTTER, exactly.
@disappointed :* @aviatrix, стига толкова снимки, че ще ви дойде в повече.
@t0m3kk, нямам цици, само готЕн сутиен. :д
Aug 07 2012, 00:08ахааа
Aug 07 2012, 08:12