blacksnoopy
Трябва да стана в 04:30, за да отида в Търново да потърча
Rx-Ende
Тая национална лотария ми бърка в червата просто.
blacksnoopy
111 км с 8200м денивелация.. ебаси секса.. брабо на БГ групата
https://www.strava.com/activities/585152745/overview
dandelion
Колкото повече остарявам, тошкова по-придирчива ставам към храната. Току що установих, че вече никак не обичам ананас..
joronedelchev
За Чарли Шийн и отчаяните му съпруги: в обновения мъжки сайт Nomer69.net
https://nomer69.net/2013/10/14/rules/
eMkyyy
Какви подаръци купувате за близките в България като се прибирате? Трябват ми идей ,че миналата година се изчерпах с тениски и таблети за лапетата.
bgdn
Пейзаж от Търново (~ 2,4 гигапиксела или 80 000 х 30 000 пиксела, 5,2 Gb размер на файла)
http://panomagic.eu/vt3/
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
ъъъъъъъ щоооо има само в началото и в края медицински пункт??
Jun 13 2016, 10:18Ми на старто-финала, има по един обикновено
Jun 13 2016, 12:26Да де, защо само един?
Jun 13 2016, 12:41Не знам, в световен мащаб си е така на този тъп състезания
Jun 13 2016, 16:13Ако нещо по-сериозно стане те взимат с джип до мед. пункт
Jun 13 2016, 19:21