aviatrix
споменах ли че съм на лов за слушалки ? ( тип тапи )
specter
Вече е 8, а има още доста да чета... Работата започва да не ми харесва...
specter
Точно когато отписах всички фирми, на които съм пращал C.V.-та и наредих други схеми ми се обадиха за интервю. Утре ще е ръш - 8:30 интервю -> 1 изпит
specter
Тоя Асемблер ми взе здравето... а колко още имам да чета / пиша. -> ME DW ? / MOV ME *Some16bitCoffee*
t0m3kk
Някой ще може ли да ми конвертира картинката от .png в .gif без загуба на качеството, че съм на ра'ота и не мога, а онлайн губи яко качество...
disappointed
Хората са най-красиви точно след събуждане, когато са щастливо тъжни.
podmatrix
Препоръчайте някой фотоапарат до 600-700лв
Sinbg
Плеймейтката Златка Димитрова се сдоби с подарък лъскаво сребристо BMW 5 за 28-ия си рожден ден, което гаджето й Мирослав й подари.
http://sin.bg/chernata-zlatka-s-bmw-5-ot-gadjeto-i-miroslav
Аз в момента съм с тези http://www.musicworld.bg/bg/c_2728/i_28137/SE...White.html
Jun 08 2012, 15:19Като цяло разгледай sennheiser - ките. Моите са от най-евтините и пак вадят повече от добър звук.
Jun 08 2012, 15:20да , гледах ги , но търся по възможност такива с микрофон
Jun 08 2012, 15:28А за такива не знам, и аз малко се изнервям преди бях взел слушалките на самсунга на сестра ми и доста често говорех с тях, а сега трябва все да вадя телефона..
Jun 08 2012, 15:38освен да си ползвам кабела с микрофона на големите слушалки ... ама тогава ще имам 2 метра кабел в който да се беся :Д
Jun 08 2012, 15:41