nemesys
The Revenant (2015) 8,9/10.. дали ще има оскари :?
dandelion
Какви са ви резолюциите за новата година?
eMkyyy
Само аз ли късно посреднощ умирам за сладко?
SaTaSi
Няколко неща, които открих днес. Регистрацията ми е от 17 March 2008 и едното знае за всеки мой бивш, кога съм се хранила, кога съм спала, кога не съм
dandelion
National geographic... wtf.. Ако искам опция 1 е 8$, опция 2 е 37$, но опция 1+2 не е 45$, а 47... защо?!
eMkyyy
Дайте предложение до 100$ гемайрска видео карта.
eddy
бииииииххх казалааа, че си изкарах един неФероятен 8ми дек. Хората, хората са важни!
eMkyyy
Време беше 42-та инча да се заменят от 65...
eMkyyy
Някой има ли идея ориентировъчно какво пари може да прави един CCNA в България?Питам просто информативно.Бях чел за някакви 2000-2500лв в HP,но това са легенди.
ReXTaN
Последни часове в България :/