Ducky
На отиване към училище днес, един човек скочи пред движещия се влак. Спряхме в средата на нищото и чакахме полиция и линейка. Той беше целия разрязан...
Ethernet
Бих си рекорда със цели 8 :O
notexist
сезона на болното гърло официално бе открит с 38 градуса температура
SaTaSi
Артериално налягане 80/40 пулс 120 ... Преж живота си не съм имала сърцебиене, но явно съм преуморена...
hurmaqny
След десетия чифт почна да става доста трудно, а и вече не си усещам краката. Затова реших да спра до там.
eddy
Изливане на нелегален алкохол по време на забраната, Детройт, 1929 г.
blacksnoopy
Три дена ще съм офлайн, подготвих си Dexter S08 и Suits S03
cute
Аз имам 27 почивни дни (включително уикенди и 10 дни почивка в Тайланд) от 1 януари. Това означава от 42 седмици до сега само в 17 съм имала по 1 ден
Oct 19 2013, 14:17..почивка, всичко друго 7 дни в седмицата, 75-80часа седмично работа. I'm a robot!
Oct 19 2013, 14:18
няма как трябват парички
Oct 20 2013, 01:08Подробност: по договор не получавам нищо извънредно: "На позиция мениджър трябва да се работи докато има работа"
прецакано..
Oct 20 2013, 13:47