dandelion
Билетите за коледната ваканция - купени. Пак се изръсих повече отколкото ми се искаше, но да се надяваме ще си струва.
notexist
Приятели ме упрекват, че съм подарила на племенницата си (1г.) картина.
notexist
Днес в 18 и 30 ми доставиха подаръка за племенницата ми, която утре става на една година и е просто хипер супер дупер невероятен и съм адски щастлива и тва е.
blacksnoopy
Коя ви кефи повече? За подарък на девойка, важен е външния вид / дизайн, качествата на продукта не са важни. Аз клоня към квадратната.
http://smartphone.bg/speakers/compare?ids%5B%5D=396&ids%5B%5D=387
eMkyyy
Станахме шампиони лол ... след 108 години застой. Go Cubs go !
mitternacht
Разпращали се с'я некви вируси с фалшиви мейли от НАП. Just sayin' ама вие сте оправни хора и не отваряте т'ва-онова.
mitternacht
Пътят към щастието е да желаем нещо... и да го постигнем. Но желанието е най-трудната крачка.
За нова година, 28-2
Dec 22 2016, 06:55Ахх жалко. Имам билети по 50$ за 4-7 и си търся компания
.
Dec 22 2016, 15:32За Рим не ти трябва компания
То самият град си е компанията 
Dec 22 2016, 16:03Дали ще е добре да се отиде сега посред зима или по-добре лятото като всичко е разцъфнало ?
Dec 22 2016, 16:26Ще ти кажа на 29ти
Dec 23 2016, 13:39