Търсене на постове: #8

Еми Окснитси
dandelion
Билетите за коледната ваканция - купени. Пак се изръсих повече отколкото ми се искаше, но да се надяваме ще си струва.
шУс!
notexist
Приятели ме упрекват, че съм подарила на племенницата си (1г.) картина.
шУс!
notexist
Днес в 18 и 30 ми доставиха подаръка за племенницата ми, която утре става на една година и е просто хипер супер дупер невероятен и съм адски щастлива и тва е.
its not Eddie
_e7
вече +2 седмици без цигари :)
https://goo.gl/YUaQCW
Еми Окснитси
IMG_6351.JPG dandelion
Специален кит КАТ за националния ден на ОАЕ :)
Snoopy
blacksnoopy
Коя ви кефи повече? За подарък на девойка, важен е външния вид / дизайн, качествата на продукта не са важни. Аз клоня към квадратната.
http://smartphone.bg/speakers/compare?ids%5B%5D=396&ids%5B%5D=387
Alex Moran ™
eMkyyy
Станахме шампиони лол ... след 108 години застой. Go Cubs go !
Peter Nikolow
bgdn
Стефан отиде да си изтегли пари от банкомат край НДК, но попадна на неочаквана находка... @Rx-Ende
http://m.blitz.bg/news/article/457065
шУс!
notexist
Приятелите ми сега се обръщат към мен с "Здрасти, ОТРЯЗАЛА СИ СИ КОСАТА! странно е." :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
IMG_20161020_074440.png eddy
плаче ми се
Боби
giphy.gif Bobdweller
Surprise tits!
Snoopy
bucharest-bul.png blacksnoopy
70ти съм от 1100, като само на 9 секунди от първия българин :)
-=*****=-
mitternacht
Разпращали се с'я некви вируси с фалшиви мейли от НАП. Just sayin' ама вие сте оправни хора и не отваряте т'ва-онова.
-=*****=-
mitternacht
@hurmaqny @disappointed Казанлък – българската версия на "Guns N' Roses" kekeke
-=*****=-
mitternacht
Пътят към щастието е да желаем нещо... и да го постигнем. Но желанието е най-трудната крачка.
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата