belushka20
I'm never....sleeping.. again... ever!
notexist
Имам голям проблем. Спи ми се. Ама ако заспя сега, ще се събудя след два часа и цяла нощ ще съм бууубубухал... Ако пък не си легна, не знам кво ще стане ;д
notexist
Някой може ли да ми обясни, защо докато ми е плугнат мп3 плеъра да се зарежда, компа ми не издава звуци?! :@
belushka20
Еми.. broken hearted .. again.. and for the last time..
Вече ще си слагам възглавницата на друго място.
Dec 14 2012, 01:03О.О
Dec 14 2012, 01:20