БЕЛ - 4.41, Англ. 4.32 You?
БЕЛ - 5.13, Анг - 4,72 ..аз съм идеален, тъй като няма да ги използвам.Ти какво ще кандидастваш ?
Филология, английска на първо място, пък ако не стане дано нещо друго ме приемат..
Успех ти пожелавам ^_^
Благодарско.
lol
То микрофона по-голям от камерата бе
Ето го и на един Canon HV30 преди бащата да му изпържи електрониката R.I.P http://is.gd/A0PRwn
RIP :/
you will eventually end up at "Philosophy" <= пробвах го, и вярно е така. Интересно
http://en.wikipedia.org/wiki/Property_(philosophy) - Брои ли се? ;D
Е то вечерята кода ли ти е? #lol