bgdn
Само да ви напомня да си обновите Прозорците че има грандиозно @ки което може да ви удари.
dilana
It's Christmas, in the North Pole. Who you gonna call?
nemesys
Ще се ходи към Будапеща, дали ще ми таксуват интернета като данък :?
dandelion
Знам, че зимата идва щом колеги черпят с olieballen на работа (холандски мекици със стафиди)
bgdn
ALS ice bucket challenge anyone?
Bobdweller
Добре, вече официално съм емоционално привързан към Arrow. В началото ми се струваше детски, ама след сезон и половина мога да кажа, че това е ВЕЛИК сериал!
Also all other mac and *nix boxes that have openssl & bash
Nov 13 2014, 00:23 през mobiговоря за OLE уязвимостта...
Nov 13 2014, 02:04