notexist
Йее, в Тутъра ме следва един от състезателите в MasteChef ;д баси якото и е един от готините, не тия дето ме дразнят ^^
sickornot
Още 1 седмица до ваканцията... :/
mitternacht
fyyyyyyyyyyyckkkkk за малко
engise
I wondered why the ball was getting bigger... And then it hit me.
aviatrix
designers, i challenge you! The Kerning Game!
http://type.method.ac/
hurmaqny
No sleep for me, so I'm just gonna download and install updates for my phone. Yey.
nacholibre
мега якото https://www.codeschool.com/courses#all
engise
Time goes by and we're all gonna die
http://i.imgur.com/wErcR7T.gif
dandelion
Да снимаш нощното небе си е challenge в който аз се провалих. Исках да изглежда професионално ама някак си... нещо не се получи и не знам защо
mitternacht
Как се запознахте с гаджето? С какво спечели вниманието ви? Бързо ли хлътнахте?
nacholibre
въпрос към уеб-разработчиците: чували/използвали ли сте grunt, bower, yeoman? Angularjs, backbonejs, requirejs? Събудих се от дълъг javascript сън....
Now post this on twitter.
Jul 07 2014, 21:48Няма
Там имам репутация, която пазя 
Jul 07 2014, 21:50But we know who you really are!
Jul 07 2014, 21:51MasteChef да не е на Master Chief брат му? хм...
Jul 07 2014, 21:51щото ва обичам и само с вас съм истинска <3
Jul 07 2014, 21:51