При мен е не просто някой, а онзи специален някой :Д
Е то това е ясно и аз търся тази специалната ама се крие все още или аз недоскивам .
хуауххуаухауха
ГОРЧИВО !!
Ахахаа да фак бе хора, не бе хаха братчеда се жени
http://images.wikia.com/dragonball/images/3/3...7t_say.png
да де, днеска нещо съм Captain Obvious
^^
Сълзи и сополи :Д
BURN ALL THE ЛИПИ DOWN !
NOOOOOOOOOOOOOOO! my sweet липи!
първото и ме домързя после Цъкала ли си "Рикошет"? Мноооооу зарибява!
хихих ами не, май не Може да съм играла подобие, обясни?
http://takegame.com/arcade/pictures/Ricochetlostworlds.jpg примерно... много ще ти хареса! Дръпни от замунда някоя
Защо точно когато ще ходя на работаааааа