hurmaqny
Всеки път като видя в задачите си нещо от рода на "Докажете, че..." and I'm all like "Don't fucking tell me what to do!".
engise
Two roads diverged in a wood, and I - I took the one less traveled by, and that has made all the difference.
joronedelchev
Как така никой досега не ми беше препоръчал норвежския Headhunters, егати филма. Слага Тарантино, братята Коен и Сам Рейми в джоба си.
nzhul
Имате време до неделя да грабнете някоя от наградите в състезанието което организираме в сайта (с официалното съдействие на Blizzard) - Mighty Blow Challenge.
http://www.d3bg.org/showpost.php?group=1&cat=13&post=167
belushka20
Here - have some Nostalgia.
Ducky
искам и аз гуш от Шелдън!
http://bobdweller.tumblr.com/ - и аз като @mitternacht
I guess tumblr's not really my cup of tea. Но от време на време разглеждам профили и сейвам картинки.
Jan 05 2013, 21:55http://galaxysmilehah.tumblr.com/ :33
Jan 05 2013, 22:10http://fluxy-artsy.tumblr.com/
Jan 05 2013, 22:13нямам някъв личен шит. реблог tumblr-a с (предимно) момиченца ше ви покажа: http://blog-sauce.tumblr.com/
Jan 05 2013, 22:44http://chegeraut.tumblr.com/ teehee
Jan 06 2013, 00:47