viktorkoichew
Много беше як Skyfall, дори бих отишъл пак да го гледам. : ) И то почти единствено заради анимацията по време на надписите и песента на Адел.
tedo92
утрото започва с някакъв chill, кафе и киви. хармония.
Chocolate
3 и половина през нощта, аз си седя у нас, всички лампи са ми светнати и чета старогръцка лирика. life well spent, huh.
Bobdweller
The world's smallest dog!
engise
MFW I finally got a YouTube partnership (sun)
blacksnoopy
Here is my girlfriend in her Halloween costume.
joronedelchev
За всички, които не са съгласни с критиките ми към Skyfall - най-изненадващо и New York Post застана на същото мнение:
http://www.nypost.com/p/entertainment/movies/new_bond_film_skyfall_fa...qU4M
belushka20
За мен - това е мъж! Arnold Vosloo (The Mummy)