dandelion
New Challenge: Какво виждате през прозореца си?
lemondrop
имам нужда да хленча! няма да се справя. т_т защо трябва да има устни по математика?! :|
BUSTTER
Korn - Falling Away From Me
Bobdweller
Just got this yesterday! Awesomeness overload!
rups
am i shallow, am i hung up on such wrong ways? Yeah, i am shallow and loving every wrong play..
bgdn
Абе напоследък всички са се обзавели с iPhone...
Тераската ми, едно високо дръвче със сняг по него до нея, отсрещните блокове и една детска площадка заградена от няколко гаража. И моето отражение, маааау.
Jan 29 2012, 22:35http://edno23.com/view/post:1414988
Jan 29 2012, 23:02@Bobdweller dude, u in jail?
Jan 29 2012, 23:10Not really.
Просто живея на първия етаж и затова. 
Jan 29 2012, 23:12@Bobdweller уау
@t0m3kk е това искам на снимка да го видя
Воайор/орхана 
Jan 30 2012, 14:24