viktorkoichew
My love is finally with me!!
Atian
Не отричайте, че ще стои добре на вашия Мак като wall! + Worth Fighting For на Judas Priest и можем да кажем, че всичко е на 6.
FromTheInside
You can be me and I will be you. You can live just like a star. I'll take my sanity, you take the fame. I'm under and over it all. (I'm under and over it.)
aviatrix
;D имам бойна съквартирантка :Д първо ме заплашва да ме пребие ако се подстрижа .. сега и това .. домашно насилие си е това ;D
belushka20
I miss those nights.. when all my shitty friends were right here with me and I was smiling truthfully.. Now I smile at my monitor.. with an emoticon..
_Rainbow_
They say that love is forever,your forever is all that I need.. can't promise that things won't be broken but I swear that I will never leave
joronedelchev
Споменах ли, че във Friends with Benefits Мила Кунис е прекрасна, а Тимбърлейк играе като робот?