яко
С други думи бъди Инкогнито под слънцето
С други думи ..мерси за приятния разговор
Досаждам ли вече ?
Нее напротив
Ама викаш си продължим на лично че пишем на 2 места
Това е не просто тъжно, но и толкова досадно. Но предимно тъжно. :/
такъв е живота, мой ;D
http://www.ivosiromahov.com/2_article/a49.html
А най-гадното е, като се опиташ да им помогнеш като ги поправиш, те изкарват най-арогантния тип, който познават.
;D @all
А не зная.. аз си взех една от дунапрен май Просто формата й е удобна и като й свикнах спя като бебе
и аз искам ...мойта в момента е някаква олд скуул и е много твърда :/
блахаха Granny Hard Core Style Pillow.. We have the balls in the sack!
не се подигравай, че ще взема твоята :-D
@nemesys Неее не ми го причинявай!!!
бе просто ги е шубе и чакат ти да им се появиш и да ги откраднеш - не виждаш ли?
@alish, сладко, на кой говориш :*
@alish ех.. те като ме видят и бягат братче
@notexist на belushka20 бе сладко. на теб такива съвети не ти трябват а, @belushka20 не вярвам, ама аз в такива случаи... ги гоня. питай @n3mo .
ахаха найс
"Ю ФАК" звучи по-правдоподобно в случая ;Д
@Manuel true
за това мразя висшата лига, Манчестър бие all the time..
интригата е дали Челси ще са на първото място през първия полу-сезон..
Челната тройка е ясна, но не се знае кой 1ви, кой 2ри и т.н. Борбата ще е пак за четвърто място, но май Арсенал няма да са в нея :/
cool
Kind of sad actually. :/
мен кави ли не случки са ми разказвали...
go chocolateee
:O
No way!
БИРА! Прекалено много сме спиртистите
5:5... въпреки че @Stahli малко излъга
яко
Sep 04 2011, 12:42