Търсене на постове: #code

Еди
Eddddi
@MasterCode има6 ли скаип4е
Еди
Eddddi
@MasterCode мойе ли една услуга
Еди
Eddddi
@MasterCode Брасне6 ли си краката
Георги
FeelTheFear
@MasterCode Ами това е същинския "Човека въпрос" :D Къде е зематя?? -> А защо е там :D
Ники
_sunshine_
@MasterCode мерси, мерси :Р
oXteR
@MasterCode не пишат добри коментари но всички си рекламират сайтовете затова искам да ги затрия
oXteR
@MasterCode постоянно спамят
kypidoncheto
@MasterCode еейййй Когато си испуша цигарата ще ти пиша ;)
oXteR
@MasterCode как ?
KOx2
@MasterCode щом питам значи не ми трябва да е с win ... искам да превърна убунтуто в един истински рутер, rip-1,2, ospf, eigrp, и т.н.
Pоси
rosito94
@MasterCode qko (drink) :D:D:D i mako drunk pri tewe ?? :D
KOx2
@MasterCode вече го тегля, а да ми кажеш софтуер който може да рутира връзката през 2те лан карти ? тоест машината да работи като рутер?
KOx2
@MasterCode някои да ми предложи линукс дистрибуция като за декстоп машина ...
Йоана Николова
ladyjoana
@MasterCode ето Sensation Black :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@MasterCode трябва да си христянин за да носиш бяло ли ? O.0
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата