Оцени го после от 0 до 10.
Тва щях да питам, как е. :д
8 e оценката...
Мерси, значи остава в watch list-а.
Ся кат' погледнах оценката в imdb и тя се върти около моята...
Изобщо не ми хареса, а трейлъра останах с впечатлението, че ще бъде доста обещаващ филм
И WYSIWYG editor за постовете да не забравите, че искам да си слагам мигащи гифчета със звездички!
напрао web page maker
#КиФлИзАцИя
КВО СТААААААА КОГА ЩЕ ГО ВИДИМ ?! :Д
When the Doctor comes and save the world again!
Аз от кога го чакам да излезе ... че и по кината го нямаше
сваляй от замунда
аз преди малко го гледах
hah искам и source code да гледам ама той е с малко кофти качество ...ще видим дали ще се прежаля
Бих добавил когато започнете да сънувате CSS техники, които са реално приложими... вече е късно за вас
Codeophilia.
А сънувате ли клиенти, значи е време за пенсиониране
@Rx-Ende code-o-phobia!
hahahahha i want this source code too man
До преди има няма половин час се отваряше
и при мен не се отваря.
ако някога решат по целия свят да премахнат торентите, е тогаз' ще насъпи Трета Световна със сигурност
Оцени го после от 0 до 10.
Jun 12 2011, 18:20Тва щях да питам, как е. :д
Jun 12 2011, 18:208 e оценката...
Jun 12 2011, 19:04Мерси, значи остава в watch list-а.
Jun 12 2011, 23:35Ся кат' погледнах оценката в imdb и тя се върти около моята...
Jun 12 2011, 23:36