coolpuppy
Кой продава телефон от тук? Загубих си вчера и другия. :/
mitternacht
Магистрала в Холандия. Деееъм найс!
dandelion
Ако някой направи портал за недвижими имоти из България като www.funda.nl ще направи доста добри пари!
Bobdweller
Днес гледах Мad Max: Fury Road за втори път и ми хареса повече от предния! Сериозно, ебаси добрият филм! Обмислям даже да го гледам пак! RECOMMENDED!!!
http://www.imdb.com/title/tt1392190/
SaTaSi
Две нощи подред непознат номер ми звъни между два и четири. Нямам идея кой може да е, но накрая ще го блокна ....
bgdn
In other news... Jump.bg са вече част от Delta.bg. А дали ще получим 123.цом обратно?
eMkyyy
Пратиха ми unlock code за два телефона унас ама немога да ги Unlock без Sim Card на друг оператор.Измислили са го по най най най-тъпия начин.
Това убива всякаква романтика
.
Jun 09 2015, 22:47зимата - само по боксерки, лятото е малко по-сложно... боксерки, по къси панталонки, по хавлия или просто по пищак
Jun 10 2015, 02:25По бельо беееееее! Само като ходим да спим при свекърите, тогаз спа с пижама
Че кофти инак да влязат в стаята и да ми се вижда дупарцето 
Jun 10 2015, 10:16То па едно дупарце :Д
Jun 10 2015, 10:36Аз пък и там си лягам с неговата тениска, по уютно ми е. А и те не си позволяват да нахлуват без сигнализация
Jun 10 2015, 11:03