@aviatrix едва ли ще се спра на 3TB. Разгледах статията и най-вероятно ще съм от 4 нагоре. Като се замисля най-вероятно 3 така или иначе няма да ми върши работа
какви банки ползвате е... В ПИБ на бланката доколкото си спомням имаше поле, в което да си напишеш правилно името на латиница за да се избегне грешката