notexist
Имам морална дилема. Да му кажа ли, че го сънувах или да не му вдигам въшките, че ще вземе много да си повярва..
Radio980
Always Look on the Bright Side of Life!
aviatrix
i left my project working, 1 hour later it doesn't work .. and i have no idea why :|
Bobdweller
Знам, че на никой освен мен не му пука, но все пак: OFFICIAL HYPE MODE ACTIVATED!
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152668548271672
notexist
Айде и тук да си покажа кирливото селфие ;д
notexist
В тоя Тиндер само гърци и турци.. Ми те за тва ги хиксвам всичките.
There's time for everything.
Sep 02 2014, 22:25indeed
Sep 02 2014, 22:36Пък ако омръзне, има хиляда други програмни езици, все някой ще влезе в употреба.
Sep 02 2014, 22:56Супер е езика и още по-важно комюнитито е от по разбиращо от това на php например
Sep 03 2014, 00:12Определено.
Sep 03 2014, 12:31