Търсене на постове: #enom

Надя
samotnata
@venom няма да останеш недоволен >... знам как да амбицирам :Р
Надя
samotnata
@venom то не е въпрос дали имам мерак да уча, а дали ти имаш мерак да възприемаш :)
Надя
samotnata
@venom трябва да те уча първо, така ли :Р
Надя
samotnata
духай, @venom , духай чак до мен да дойде :Р че ... хубавото е че днес го даваха най-топлия ден. утре пак ли ще е така ?
Георги Динков
gogata2427
@venom И аз това исках да кажа , но все пак това е поле за "малки" мисли :D
Peter Nikolow
bgdn
@venom Ама тук до сега валеше!
Надя
samotnata
@venom e towa e hubawo kogato е за нещо положително .,... Много ми е жега ... едвам дишам ... :(
Георги Динков
gogata2427
@venom При мен хубавото е , че и да съм прав когато съм с приятели никой не го признава това нещо...Не е хубаво във всички случай. :D
Надя
samotnata
@venom а това не е ли добре ?
Надя
samotnata
@venom kakво се случи ?
Георги Динков
gogata2427
@venom Оооо, от най-големите късметлий сме !... :D
Георги Динков
gogata2427
@venom Та иска ми се да заспя , защото ме чакат доста километри и седене по скарите утре :D
Георги Динков
gogata2427
@venom Напримерно с нашите и едни други семейства сме се оговорили да ходим на балкан и крайната дата е днес ...
Георги Динков
gogata2427
@venom А бе те дъртите не могат да върят ама после пият кат... :D
Георги Динков
gogata2427
@venom Върви лягай пък после ще си доволен , че си изварил ракията ;)
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата