Търсене на постове: #enom

шУс!
notexist
@venom всеки иска да го лигавят на живо :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom т'фа е щот' съм вътрешен човек :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom е ти пак поне имаш няк'фи такива игри D:
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom направете нова маса, че мен ме дропна от играта направо...
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom искаш ли пак да играем 3/5/8, че сега пък 1 приятел подяде ра'отата и ни трябва 3-ти :0
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom струва ми се, че много ще се смятат точки и т.н. :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom руска трупа е яко, но по сайтовете не знам дали я има :) а Вист - непознато ми е...
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom макар, че 3/5/8 определено не е игра, която е подходяща да играеш на хазартен принцип... щот' 2-мата ако искат да те вкарат ще те вкарат :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom тъй като аз го играя като хазард (рядко за играта само) и играя много такива игри лично за мен не е късмет - просто или знаеш как, или се опитваш :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom пък и кат' ти обера тузовете :D те общо взето първите 3 игри са най-важни и 2-рото повтаряне, когато си на 3 :) ако до тогава изскочиш напред е екстра :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom :D то не е до вървеж :D в 3/5/8 се броят карти, правят се низкажи... общо взето е много помнене :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom ами много ги знам къде са :D сложил съм им GPS :D 1 игра ти взех 3 туза, а туза от коза беше в мен :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom още 1 младеж трябва само :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom да, но как да сме в 1 стая ?! нали ти трябваше човек, с който да играеш :)
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата